Obchodní podmínky - Bylo, nebylo

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky on-line prodeje děl Jaroslavy Velartové se řídí obchodním zákoníkem, občanským zákoníkem a zákonem o ochraně osobních údajů v platném znění. Osobní údaje uvedené v objednávce nebudou poskytnuty třetím osobám.

Nabízíme knihy, obrázky a drobný sortiment jako autorská díla Jaroslavy Velartové. Není-li v popisu uvedeno jinak, je zboží nové a nepoužité..

Veškeré u nás nakoupené zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů, pečlivě zabalené a pojištěné, ne na dobírku. Připojte prosím doklad a údaje o nakupujícím pro usnadnění identifikace vzájemného obchodu..Peníze vrátíme bankovním převodem do třech dnů po vrácení nepoužitého a nepoškozeného zboží. Poštovné a náklady na dobírku se nevrací.

V případě, že nabízené zboží není skladem, ale očekáváme jeho brzké dodání, jsou tyto informace zveřejněny přímo u popisu zboží.

Pokud zákazník nepřevezme závazně objednanou zásilku, je povinen uhradit prodejci náklady na poštovné spojené s jejím zasláním. Vyhrazujeme si právo odmítnou odeslat zboží na dobírku v případě pochybností o solidnosti a skutečného zájmu objednávajícího.

Objednávky vyřizujeme zpravidla v pořadí, v jakém došly, nejpozději do 3 pracovních dnů ode dne doručení (obvykle je objednávka vyřízena do druhého dne, v době svátků a dovolených může být tato doba výjimečně překročena). Objednatel od nás dostane e-mailem potvrzení o došlé objednávce na jeho e-mailovou adresu, kterou v objednávce uvedl. Po zpracování objednávky odešleme na tento e-mail i podrobnosti o stavu objednávky a informace o platbě - číslo účtu, částku k zaplacení včetně poštovného a variabilní symbol platby. Má-li být zásilka odeslána na dobírku, bude objednavatel v tomto e-mailu požádán o opětovné potvrzení objednávky. V den odeslání zboží odesíláme objednateli zprávu e-mailem.

Další informace:
Knihy lze po předchozí dohodě také vyzvednout i přímo u nás, případně na dohodnutém místě. Bude-li to možné, vyjdeme objednavateli maximálně vstříc. Jinak posíláme objednané zboží poštou jako doporučený dopis (při objednání max. 2 ks knihy Bylo-nebylo + nějaká drobnější položka) nebo balíček (v případě, že hmotnost zásilky překročí 2 kg).
Ceny poštovného a balného jsou uvedeny u vybraného způsobu dopravy a platby, objednavatel si je vybírá před odesláním objednávky. Tyto ceny jsou považovány za maximální.
Jelikož preferujeme platbu předem, nabízíme rovněž výraznou slevu na dopravném a balném v případě tohoto způsobu úhrady zboží.
Při větším odběru lze dohodnout i individuální slevu, u větších objednávek vám bude nabídnuta i bez požádání.
Do zahraničí odešleme zboží výhradně po uhrazení objednávky včetně požadovaného poplatku za poštovné. Na dobírku do zahraničí nezasíláme.
Pokud zákazník nepotvrdí objednávku (při platbě na dobírku) nebo nezaplatí cenu zakázky s poštovným do dvou týdnů po obdržení platebních podmínek, bude objednávka zrušena. V případě trvání zájmu může zákazník odeslat objednávku novou.

Nejsme plátci DPH.